Vítejte na blogu Vocaloid SK/CZ!
Blog je zaměřený na software VOCALOID.

Lumi

30. srpna 2017 v 19:03 |  Vocaloid List
Lumi
Věk: ///
Společnost: Akatsuki Virtual Artists
Datum Zveřejnění: 30.8. 2017
Poskytovatel Hlasu: Sayaka Ohara
Software: Vocaloid 4
Jazyk: Japonský

Lumi je udělaná podle medúzi "Turritopsis nutricula" , Benikurage Japonsky. Benikurage jsou takzvané nesmrtelné medúzy.Kdykoli je tato medúza zraněná nebo umíra tak se vrátí zpět do své mladší podoby.Lumi taktéž když je zraněná,umře a přemnění se do medúzy.Po čase se pak změní zpátky do lidské podoby.Původně byl obraz smrti poměrně silný v jejím designu. Nicméně má nyní mnohem lehčí vzhled. Teď je založená na tom, že dává světlo těm v nesnázi a světlo využívá pro dosažení obnovení. Podle jejích stvořitelú je LUMi nyní "život".Nicméně, téma LUMi = smrt je stále přítomné. Takže věří, že LUMi nyní představuje "smrt za život".Původní návrh LUMi byl jiný než její současný. Předchozí návrh byl založen na medúze, která napodobuje lidskou podobu. Neměla žádné oči ani nos.
Uvědomili si však, že by bylo obtížné takové postavení vytvořit. Místo toho se rozhodl přistupovat k němu poněkud jinak. Přidal trochu tématu "středoškolačka". Ujistil se však, že udržuje rovnováhu mezi svým designem medúzy a lidskými rysy. Podle nich můžete vidět jemnou vyváženost celého jejího designu.

Poskytovatelkou jejího hlasu je populární dabérka Sayaka Ohara která mluví například za postavu Erza Scarlet z populárního anime Fairy Tail.

Ukázka Hlasu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 Vocaloid SK/CZ
Design by SONiA • Picture by Tidsean